На Міжнародному фестивалі у Черкасах маленькі шполяни отримали призові місця

З 30 по 31 березня у Черкаській обласній філармонії проходив IV міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм-2018».
  Основним завданням фестивалю-конкурсу є культурологічна та інформаційна діяльність, виявлення та підтримка молодих виконавців і авторів у фестивальних жанрах: вокал, хореографія, театральне мистецтво, інструментальний жанр.


   Творчі таланти Шполянської міської громади представляли учні Шполянської дитячої школи мистецтв та КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» за підтримки Шполянської міської ради ОТГ.


   Клас баяна, акордеона: Єлизавета Ветушко – ІІІ місце (викладач Мошкова Л.А.), клас гітари, (викл. Георгієва Д.В., Георгієва О.П.) ансамбль гітаристів – ІІ місце, сольні виконавці по класу гітари: Дарина Таранець – І місце, Ілля Приймаков – ІІ місце; клас бандури (викл. Сташенко К.Г.) - Ніка
Приблуда – І місце та Платон Ткаченко – І місце. Клас «Естрадного співу» (викл. Присяжний Ю.В.) –Діана Вдовиця – ІУ місце, клас хореографії (викл. Вдовик Ю.О.) - колектив «Royal Dance» - ІУ місце.


    Народний дитячий колектив «Барвінок» КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» зайняв перше місце у номінації хореографія-народний танець та став Лауреатом першої премії і Діана Вдовиця солістка колективу отримала І місце в номінації хореографія-народний танець (соло) «Татарочка».

 Від усієї громади вітаємо наших юних талантів із здобутими призовими винагородами і пишаємось тим, що вони прославляють Шполянщину на міжнародних теренах! Бажаємо їм та їхнім наставникам подальших успіхів і перемог!