Діти Шполянської громади візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків

Цього року до проведення VІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2018 долучилися учні закладів загальної середньої освіти та вихованці позашкілля Шполянської міської громади.

Конкурс відбуватиметься з метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці та з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2018 році.

Для участі в ІІ етапі роботи подали 14 учасників. Двоє учнів із Шполянської міської школи №2- ліцей - Ірина Кошова (керівник Тетяна Яцентюк) та Євген Дерев’янко (керівник Світлана Стецька), двоє із міської школи № 3-гімназія - Ярослава Руденко (керівник Лариса Кухар) та Вероніка Гаврилюк (керівник Лариса Кухар). Четверо учасників із міської школи № 5 - Анна Білоус (керівник Лариса Лісогор), Зорян Кармаліта (керівник Лариса Лісогор), Давід Гуркун (керівник Лариса Лісогор), Тетяна Гайдаєнко (керівник Лариса Лісогор).

Та шість вихованців Шполянської дитячої школи мистецтв: Анна Баранник, Ангеліна Хилевич, Маша Яценко, Калита Вікторія (керівник Алла Губко), Марина Пустовіт, Андрій Максименко, (керівник Світлана Гаражун).