Зробимо разом наше місто кращим

Шановні шполяни! Надаємо Вам роз’яснення щодо зберігання будівельних матеріалів на землях міської ради та сподіваємось на підтримку щодо проведення благоустрою нашого міста.

Огорожа Ваших будинковолодінь не повинна виступати за червону лінію вулиці. Земельні ділянки, що знаходяться за огорожею будинковолодінь – це землі міської ради. Часто громадяни вважають, що використовувати їх можна на свій розсуд та за власною потребою. Тому й складують біля власних будинковолодінь будівельні матеріали, металолом, гілля, забивають металеві штирі, викладають велике каміння, будують тимчасові господарські споруди - все це обмежує рух по вулиці та звужує її, зникають тротуари, створюються аварійні ситуації. Нагадуємо, що цими діями Ви порушуєте ряд пунктів Правил благоустрою міста Шпола. За що, контролюючими особами, складатимуться протоколи та надалі будуть застосовані більш жорсткі міри впливу.

Зберігання будівельних матеріалів на землях міської ради, за огорожею, заборонено. Тому рекомендуємо зберігати будівельні матеріали та інше власне майно в межах будинковолодіння. В разі не виконання даних вимог, на порушників, накладатиметься штраф. 

Нагадуємо, що маючи житловий будинок у власності чи користуванні, Вам необхідно утримувати фасад будинку, огорожу, двір і прилеглу територію в належному санітарному стані: скошувати траву, доглядати за деревами та кущами, висаджувати квіти. 

Ми можемо самі зробити наше місто зеленим та квітучим.

Виконком Шполянської міської ради.