Депутати прийняли зміни до бюджету

25 березня відбулася 44 сесія Шполянської міської ради. З третьої спроби міські депутати, все ж таки, прийняли надзвичайно важливе рішення щодо змін до бюджету. Зокрема розподілені вільні залишки коштів, що невикористані з минулого року. Відтепер цілий ряд міських програм отримає додаткове фінансування.

Наприклад, на капітальний ремонт шляхового полотна виділено 1,2 мільйони гривень, збільшені кошти і на грейдерування – 50 тисяч гривень. Пропонується значні суми виділити на вуличне освітлення. На дані цілі направлено - 720 тисяч гривень, тобто вдвічі більше ніж у минулому році.

Також, депутати намагалися визначити конкретні вулиці, які мають бути відремонтовані. Спеціально створена комісія прийшла до висновку, що найбільше потребують ремонту вулиці: Тельмана, Лермонтова, Нахімова, Ватутіна, Боженка, Леніна, Котляревського(парк авганців), Карбишева, Калініна, Калигірська та провулок 1 Травня.  Проте, як виявилося, виділених коштів на всі вулиці невистачить. На яких із них провести ремонт першочергово, депутати вирішать пізніше.

Найбільше коштів отримають комунальники. Для цього на сесії затвердили спеціальну програму фінансової підтримки комунальних підприємств. Передбачається придбання сміттєвоза, бочки для вивозу нечистот, розкидача, тракторного причіпа та інше.

В цьому році буде продовжено фінансування робіт по ліквідації стихійного сміттєзвалища на в'їзді в місто зі сторини с. Кримки.

Досить швидко вирішили ряд земельних питань. Продовжено дію договорів оренди землі підприємцям міста, надано громадянам земельні ділянки у власність та інше. При цьому, вирішили забронювати частину земельних площ для подальшого їх виділення учасникам АТО.

Міські обранці одноголосно підтримали звернення до Верховної Ради щодо визнання Російської Федерації державою агресором та, за пропозицією депутата Володимира Горбача, вирішили на наступній сесії утворити спеціальну топонімічну комісію, яка займатиметься вивченням і підготовкою до розгляду питань перейменування вулиць міста.

Депутати міської ради обговорили питання щодо здійснення діяльності громадських організацій по збору коштів та надання допомоги учасникам АТО в місті Шпола. За результатами обговорення було прийнято протокольне рішення сесії про попередження громади міста через засоби масової інформації про можливі випадки шахрайства.

Більш детально з прийнятими на сесії рішеннями, читачі незабаром зможуть ознайомитися на нашому сайті в розділі: «Нормативні документи - Рішення сесій»