Шполяни зустрічали воїнів АТО

18 березня на площі «Героїв Небесної сотні» було багатолюдно. Шполяни зустрічали своїх земляків - учасників антитерористичної операції, які повернулися з зони боїв у зв’язку з демобілізацією.

Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко та міський голова Віктор Заскалета подякували воїнам за мужність, вручили грамоти та подарунки. "Міська влада зробить усе можливе, аби подбати про соціально-побутові умови військових та їхніх сімей, приділить значну увагу їхнім проблемам та потребам", - зазначив очільник міста.

Голова районної спілки воїнів афганців Сергій Міцкевич, привітав хлопців з поверненням, запропонував зробити підписи на прапорі України та передати державний символ в місцевий музей. У ветерана-афганця настрій цого дня був особливо піднесений, адже серед воїнів, які повернулися зі сходу, був і його син Олександр.

Прес-служба Шполянської міської ради