Шполянський міський голова провів нараду з пенсійниками

Шполянський міський голова Віктор Заскалета провів нараду з керівництвом місцевого управління  Пенсійного фонду. Третина мешканців міста - люди пенсійного віку. Ріст цін та комунальних послуг поставив багатьох з них у тяжкі умови. Тому зустріч з пенсійниками була, як то кажуть, на часі.

Працівники фонду проінформували очільника міста про поточний стан виплати пенсій та ситуацію, яка складається сьогодні на ринку праці.

«Міські пенсіонери за лютий місяць пенсії отримали вчасно, жодному з них, незважаючи на складну економічну ситуацію, пенсія не зменшилася»,- зазначив  керівник управління фонду Борис Курінний. Водночас, Борис Леонтійович висловив стурбованість, що кількість офіційно працюючих , за звітами самих же роботодавців міста, зменшилася. Це позначається на обсягах поступлень до фонду та розмірах майбутніх пенсій шполян. Найбільше зменшили кількість застрахованих осіб у ТОВ "ШЗЗЧ-Метровагонмаш" на 192 особи, ТОВ "Оріон-гласс" - 34 особи, ПАТ "Шполянський молокозавод" - 26 осіб, філії "Шполянський райавтодор" - 14 осіб, , ПАТ "Шполянське АТП-17150" -13 осіб.

У січні місяці цього року, згідно інформації платників, створено 7 нових робочих місць, проте 4 з них - за рахунок коштів Центру зайнятості, тобто коштів бюджету.

«Попри всі складності, ми повинні зробити все належне, щоб шполяни в цей скрутний час отримували пенсії згідно графіків», – наголосив Віктор Михайлович. Міський голова підтримав пропозицію пенсійників щодо розляду  питання легалізації ринку праці  на сесії міськради у  першому півріччі цього року.  Також працівники  пенсійної установи за участі вуличкомів проведуть повуличні  прийоми громадян за місцем проживання. Для цього буде розроблено відповідний графік.