Яку назву мали вулиці Шполи в минулому

Чимало розмов, суперечок точиться у нашому місті щодо можливості перейменування вулицьВажливим при цьому є не тільки воля громадян, а й наявність коштів у бюджеті міста та його жителів. Також важливо і певні знання історії міста, зокрема, які ж назви мали вулиці Шполи у минулому.

Осьдля прикладу, фото старенького листа до шполянського райсоцзабезу датованого  ще  1944 роком. На адресі зазначено: «м. Шпола, вул. Базарна 2, Мошенському Г.К.».

Цікаво, - де ж знаходилася така вулиця і яку назву має тепер? Перші спроби пошуку вулиці результату не дали. Можливо старші люди допоможуть? Правда ж, було б добре відновити історію назв вулиць? Тільки уявіть карту міста, а там… вулиці інші! Можливо вони нам більше сподобаються? Тож,  адміністрація сайту міської ради звертається до шполян, особливо старшого віку, з проханням допомогти згадати старі назви вулиць, адже згодом пам'ять про них може назавжди бути втрачена. Телефонуйте 5-33-18 та пишіть на адресу міської ради (вул. Пролетарська,59) або адміністратору сайту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.